Preskočiť na obsah
AG Stav MI

Stavebníctvo

AG Stav MI s.r.o.

Výstavba obytných a neobytných budov

Sídlo
Pavlovce nad Uhom
Od roku
2008
IČO
43 884 270

AG Stav MI

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Severná 337/38, 072 14 Pavlovce nad Uhom
Na trhu od
5. januára 2008
IČO
43 884 270
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Firma v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AG Stav MI

AG Stav MI, s.r.o. sídli na adrese Severná 337/38, 072 14 Pavlovce nad Uhom. Zapísaná je od 5. januára 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien, poskytovanie služieb v záhradníctve a poskytovanie služieb v lesníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
AG Stav MI, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
43 884 270
DIČ
2022516045
Dátum vzniku
5. januára 2008
Sídlo
Severná 337/38, 072 14 Pavlovce nad Uhom
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 20988/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AG Stav MI zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Poskytovanie služieb v záhradníctve

  • Poskytovanie služieb v lesníctve

  • Prenájom hnuteľného majetku

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovanie v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Poskytovanie služieb v záhradníctve
  • Poskytovanie služieb v lesníctve
  • Prenájom hnuteľného majetku
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovanie v oblasti obchodu
  • Sprostredkovanie v oblasti služieb
  • Sprostredkovanie v oblasti výroby
  • Ubytovacie služby v rozsahu voľných živnosti
  • Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny
  • Údenárska výroba
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
  • Výroba výrobkov z plastov
  • Osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AG Stav MI, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Severná 337/38, 072 14 Pavlovce nad Uhom.

Čím sa AG Stav MI, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien; poskytovanie služieb v záhradníctve; poskytovanie služieb v lesníctve; prenájom hnuteľného majetku.

Aké je IČO – AG Stav MI, s.r.o.?

IČO je 43 884 270, DIČ 2022516045.

Kedy vznikla AG Stav MI, s.r.o.?

Vznik: 5. januára 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Severná 337/38 072 14 Pavlovce nad Uhom

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AG Stav MI, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ag-stav-mi.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.